Ubytování

Nabízíme možnost vlastního ubytování v rybářské chatě NELLA - 30 m od našeho kotviště.

Popis:

Rekreační chata, na břehu řeky Moravy s velkou terasou, pro 2 - 6 osob s oplocenou zahradou 500 m2 vhodná jak pro rybáře (k řece Moravě cca 30 metrů), tak pro cyklisty nebo rodinu. Chata se nachází na klidném místě pár metrů od řeky Moravy (možnost rybaření), součástí které je Baťův kanál. Občerstvení 30 m - Ranč Mississippi River.
Jedná se o dvě místnosti - ložnice (4 postele = 2 patrové, úložné skříňky), větší obytná kuchyň (plně vybavená + rozkládací pohovka) a zvlášť sprchový kout + WC. To vše umocněno prostornou venkovní terasou s velkým slunečníkem. Parkování v oplocené zahradě.

V okolí se nachází spousta atraktivních a dobře zarybněných rybářských revírů. 

Obsazenost:

Ubytování v chatě:

Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 4 až 6 osob.
Ložnice a pokoje: 1 ložnice - 4 postele (2 patrové) + obytná kuchyň (rozkládací pohovka) - viz foto.
Sociální zařízení: sprchový kout, umyvadlo, WC.
Vytápění: elektrické + kamna.

Stravování:

Možnost posezení a rychlého občerstvení v sousedství - cca 30 m - Ranch Mississippi River (točené pivo + limo, hranolky, hamburger, klobása, cukrovinky apod. ), nebo vlastní - vybavená kuchyňka. V blízkosti jsou dva obchody (cca 600 a 800 m) i restaurace (cca 600 m).

Vybavení chaty:

V ložnici: 4 postele - 2 patrové + úložné skříňky.
V obytné kuchyni - jídelní stůl, elektrický sporák, lednička, mrazák, televizor, kuchyňské nádobí včetně příborů, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba atd.
Sprchový kout + WC
Terasa vybavena zahradním nábytkem - viz. foto.
Vlastní WiFi připojení k internetu

Výlety, atrakce, zábava:

Rybaření, spousta pěkných cyklotras - vinné stezky (do 5 - 10 km všemi směry se nachází vinné sklípky), technická památka Baťův kanál - výlety lodí (možnost zapůjčení malé loďky v Přístavišti cca 1 km nebo lze kombinovat s naší půjčovnou hausbótů) na jih i na sever přes zdymadla cca 25 + 25 km, vinné sklepy Petrov - Plže (UNESCO) 15 km, Strážnice - skanzen jihovýchodní Moravy 9 km, Velehrad 20 km, hrad Buchlov 25 km, zámek Buchlovice 20 km, zámek Milotice 25 km, místní zrekonstruované koupaliště (tobogány, skluzavky, atd.) cca 1 km, přírodní štěrkopískové nádrže v blízkém okolí, zámek a zámecký park 500 m, Luhačovice 45 km, hvězdárna 1 km, bowling 1 km, tenisové kurty 700 m a spoustu jiných možností.

Ceník pronájmu/ubytování:

  • kapacita 4 až 6 osob - 1 ložnice + obytná kuchyň
  • letní sezóna: květen - září
  • zimní sezóna: nepronajímáme
  • minimální délka ubytování 2 noci

Cena za týden:

- letní sezóna: 10 500,- Kč (1 500,- Kč / noc)

Cena za víkend za celou chatu:

- letní sezóna: 4 500,- Kč (Pá - Ne)

  • nástup od 15:00 v den nástupu
  • odjezd do 10:00 poslední den
  • v ceně nejsou náklady za elektřinu - tato se platí zvlášť na konci pobytu
  • vratná kauce 8 000,- Kč - z výše uvedené kauce budou odečteny případné náklady za způsobené škody a bude z ní odečtena spotřebovaná elektřina
  • závěrečný úklid 500,- Kč

Rezervace a objednávky:


Fotogalerie: